Zarząd

Łukasz Łaski

Łukasz Łaski

Dyrektor Generalny

„Najlepszym przedziałem czasowym trzymania akcji jest wieczność.” Warren Buffett

Na rynku kapitałowym działam od blisko dekady. Doświadczenie zdobywałem zarówno w instytucjach finansowych, takich jak np. towarzystwa funduszy inwestycyjnych czy w domy maklerskie. Swoją karierę prężnie rozwijałem od doradcy klienta, po funkcję dyrektora regionalnego. Wieloletnia sukcesywna praca oraz szereg zadowolonych klientów, zainspirował mnie do stworzenia własnej marki. Postanowiłem wyselekcjonować z rynku to co najkorzystniejsze dla klienta i utworzyć najlepszy zdywersyfikowany portfel inwestycyjny na polskim rynku.

Wraz ze wspólnikami postanowiliśmy założyć własną organizację i budować nowy Brend pod znakiem najwyższego poziomu zaufania. Nadrzędnym celem dla nas, jest posiadanie jak największej ilości zadowolonych i oczywiście powracających klientów. Współpracę zaczynamy zawsze od analizy obecnej sytuacji inwestora, co pozwala lepiej poznać jego potrzeby. Istotnym punktem współpracy z klientem, jest dywersyfikacja jego portfela inwestycyjnego – w ten sposób minimalizujemy ryzyko inwestując kapitał w aktywa różnych branż, dobieramy instrumenty krótko i długo terminowe, dzięki czemu zachowujemy płynność finansową.

W Mountvest planuję i nadzoruję plany finansowe, tworzę nowe strategię, kieruję pracami zarządu firmy oraz reprezentuję firmę w kontaktach z kluczowymi partnerami biznesowymi.

Rozwiń
Paulina Łata

Paulina Łata

Dyrektor Zarządzający

„Ktoś może usiąść w cieniu w upalny dzień, bo ktoś inny wiele lat wcześniej posadził drzewo.” Warren Buffett

Od dawna moim głównym celem zawodowym było stworzenie firmy, która umożliwi dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych na rynku w jednym miejscu. Zrzeszamy zarówno wykwalifikowanych specjalistów z każdej dziedziny finansowej, jak i podmioty, które zapewniają nam szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych na rynku.

Wyróżniają nas okazje inwestycyjne. Chcemy być zawsze jeden krok przed innymi. Dbamy o konkurencyjne warunki rozwiązań przez nas oferowanych oraz o niedostępność naszych projektów – specjalizujemy się w rozwiązaniach premium, które nie są powszechnie dostępne.

W naszej firmie zajmuję się współtworzeniem i realizacją strategii firmy,  podejmuję decyzję na temat kierunku rozwoju produktów oraz usług. Koordynuję pracę wszystkich działów w firmie, jak i wspomagam procesy negocjacyjne z klientami i partnerami biznesowymi.

Rozwiń
Patryk Łaski

Patryk Łaski

Dyrektor ds. Sprzedaży

Pierwsze kroki w branży inwestycyjnej stawiałem w 2014 roku w Wielkiej Brytanii. Od samego początku wiedziałem, że chcę się realizować w tej branży. Po powrocie do Polski pracowałem w kilku firmach z branży finansowej. Udoskonalałem swoje umiejętności, zdobywałem coraz większą wiedzę i doświadczenie, a przy tym spełniałem się każdego dnia, skutecznie realizując zamierzone cele zawodowe.

Dziś zostałem jednym z czterech twórców Mountvest.

Dzięki bogatemu doświadczeniu jakie zdobyłem, wiem jakimi wartościami powinni kierować się najlepsi doradcy, którzy mogą z nami współpracować. Kładziemy mocny nacisk na doskonałą obsługę i dbanie o klienta w najdrobniejszym szczególe.

Chcemy, żeby nasi inwestorzy byli zadowoleni oraz żeby do nas wracali. Dlatego do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną analizę aktualnie posiadanych inwestycji, jak i pomoc w doborze portfela według ich potrzeb.

Reasumując – kompleksowa obsługa to jest to, czego mogą, ale i powinni państwo od nas oczekiwać.

Rozwiń
Marcel Łaski

Marcel Łaski

Dyrektor Finansowy

„Ryzyko bierze się z nieświadomości swoich poczynań.” Warren Buffett

Z rynkiem finansowym związany jestem od 2015 roku. Tak naprawdę, już na wczesnym etapie mojej kariery zawodowej wiedziałem, że moja droga,  skrzyżuje się z rynkiem finansowym i inwestycjami. Zamiłowani do ekonomii oraz finansów, tylko zwiększyło mój apetyt zawodowy i sprawiło, że głównym celem stało się być najlepszym specjalista ds. inwestycyjnych.

Doświadczenie, które nabyłem przez ostatnie lata pracy na rynku finansowym w różnych instytucjach, pozwala mi dobrać produkt idealny do potrzeb klienta. Umiejętne dobranie produktu finansowego, jest niezbędne w naszej dziedzinie, aby móc długofalowo współpracować z zadowolonym klientem.

Dlatego właśnie stworzyliśmy firmę Mountvest, której główną ideą jest dbać o to, żeby klient dostał projekt szyty na miarę jego oczekiwań, zarówno pod kątem oczekiwanej stopy zwrotu jak i horyzontu czasowego danej inwestycji , dzięki czemu będzie do nas wracał i nas polecał.

W Mountvest przede wszystkim odpowiadam za realizację polityki finansowej firmy, budżet, prawidłowe funkcjonowanie działu księgowości oraz nadzoruję pracę z partnerami, w tym szczególnie z instytucjami finansowymi.

Rozwiń