Nasi doradcy

Klaudia Woźniak

Klaudia Woźniak

Manager

„Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.” EMIL OESCH

Swoje pierwsze kroki w finansach stawiałam w jednym z wiodących banków na polskim rynku. Ciężka praca oraz chęć rozwoju, pozwoliły mi szybko awansować w korporacyjnej hierarchii, dzięki czemu mogłam sprawować opiekę nad klientami z segmentu VIP.

Zdecydowanie lepszym współpracownikiem człowieka jest drugi człowiek. Ze względu na to poszukiwałam firmy, gdzie relacja z klientem będzie ważniejsza niż statystki. Odnalazłam to w Mountvest! Praca dla tej firmy pozwoliła mi na poszerzenie horyzontów, a klarowna ścieżka kariery na nieograniczony rozwój zawodowy. Obecnie spełniam się w roli managera. Planowanie i organizowanie to zadania, którym muszę sprostać na obecnym stanowisku. W miejscu pracy cenię sobie dobrą atmosferę, dlatego staram się łączyć i integrować zespół.

Mimo obowiązków managera pozostaję w kontakcie z klientami, cieszę się że mogę nadal wspierać ich słowem i działaniem!
Zapraszam do kontaktu zarówno klientów jak i potencjalnych pracowników, którzy od pracy chcą „czegoś więcej”.

Rozwiń
Andrzej Kruk

Andrzej Kruk

Specjalista ds. inwestycji

„Pieniądzom trzeba rozkazywać, a nie służyć.”

Jestem niezależnym Ekspertem Finansowym, który swoje umiejętności i wiedzę zdobył na wielu szczeblach, różnych instytucji finansowych. Banki, biura rachunkowe, czy fundusze inwestycyjne pokazały mi jak funkcjonuje skomplikowany świat finansów. Teraz ja chcę pokazać go Tobie. Jedną z moich zasad jest to, że nie należy lekceważyć drobnostek, bo to od nich zależy doskonałość. Dlatego ze mną możesz być pewien, że żaden szczegół Ci nie umknie, bo to z nich składa się całość.

Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem. W mojej pracy kieruję się przede wszystkim starannością i dokładnością. Wiem, jak ważnym elementem życia moich inwestorów się zajmuje, dlatego zawsze omawiam wszystkie możliwości i aspekty proponowanych rozwiązań.

Moim podstawowym celem jest długoterminowa współpraca. Jestem idealnym wyborem zarówno dla osób chcących inwestować, jak i dla tych, którzy potrzebują środków finansowych.

Rozwiń
Adrian Woźniak

Adrian Woźniak

Specjalista ds. inwestycji

„Jeśli w życiu brakuje miejsca na odwagę, to wszystkie inne cnoty są bez znaczenia.” Winston Churchill

Swoją przygodę z rynkiem finansowym rozpocząłem na studiach prawno-ekonomicznych. Jednocześnie podjąłem pracę w pośrednictwie finansowym, gdzie miałem okazje zdobyć doświadczenie również w zakresie rynku nieruchomości oraz jako Team Leder zespołu sprzedaży.

Na swojej drodze spotkałem wielu klientów, którzy oczekiwali nie tylko pozyskania nowych środków np na cele firmowe ale także poszukiwali rozwiązań pozwalających na lokowanie nadwyżek finansowych i tak rozpoczął się nowy rozdział mojej kariery.

W swojej pracy stawiam na długofalową i transparentną współpracę z klientami. Dzięki Mountvest mogę odpowiedzieć na wszystkie oczekiwania klientów z jakimi spotkałem się na przestrzeni lat. Dlatego cieszę się, że mam okazję być częścią tego zespołu specjalistów!

Rozwiń
Radosław Ochnio

Radosław Ochnio

Specjalista ds. inwestycji

Poznajmy się! Nazywam się Radosław Ochnio.

Zawodowo jestem związany z branżą finansową od 2013 roku. Jako specjalista z solidnym doświadczaniem zdobytym dzięki współpracy z instytucjami finansowymi oraz licznymi klientami, stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście. Przez lata dotychczasowej pracy nabyłem bezcenne umiejętności oraz wiedzę, którą z radością dzielę się z moimi klientami.

Doskonale, zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest zaufanie, które jest wynikiem solidnej , rzetelnej pracy pełnej zrozumienia potrzeb każdego klienta.

Wybór inwestycji? Zabezpieczenie przyszłości? Rozwój biznesu?

Wiem, jak istotne są cele, które klienci przed sobą stawiają i z należytą starannością pomagam w ich realizacji. Razem możemy więcej…

Prywatnie szczęśliwy mąż oraz tata dwuletniego Leopolda. Wolne chwile najchętniej spędzam z rodziną lub na boisku piłki nożnej. Uwielbiam podróże, kino i dobrą kuchnie.

Zapraszam do współpracy.

Rozwiń
Albert Stachowiak

Albert Stachowiak

Specjalista ds. inwestycji

W dobie dynamicznych zmian na światowym rynku finansowym, warto jest dywersyfikować swój kapitał w oparciu o rady specjalistów. Po latach pracy dla dużych korporacji w zakresie planowania budżetów, produkcji oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi, przeniosłem się do finansów indywidualnych. Wiedzę i doświadczenie pozyskaną w tych dużych projektach, wykorzystuje aktualnie w pracy z klientami.

Współpraca ze mną oraz firmą Mountvest, zapewnia rzetelną obsługę oraz pomoc w każdym aspekcie finansowym klienta oraz dostęp do okazji inwestycyjnych z segmentu premium. Personalizuje potrzeby każdego klienta indywidualnie i dobieram rozwiązania bezpośrednio pod jego oczekiwania. W ramach naszej działalności przeanalizuję również zawarte umowy finansowe i pomogę znaleźć oszczędności lub poprawić warunki.

Zapraszam do konsultacji.

Rozwiń
Maksymilian Łazarewicz

Maksymilian Łazarewicz

Specjalista ds. inwestycji

Współpracę z firmą Mountvest zacząłem od strony klienta, inwestując swój kapitał razem z nimi. Zainteresowanie rynkami kapitałowymi i poczynione inwestycje, skłoniły mnie do wejścia w branże finansową. Do pracy w Mountvest przekonało mnie przede wszystkim to, że klient nie jest tylko kolejną cyferką w Excelu, ale partnerem. Budowanie z państwem relacji oraz długofalowa współpraca jest dla nas na pierwszym miejscu.

Praca w firmie Mountvest pozwala mi na rozwój i poszerzenie wiedzy na temat rynków finansowych. Razem tworzymy drużynę nie tylko w biurze, ale i poza nim, uczestnicząc w lidze biznesu. Wcześniej zebrane doświadczenie w handlu międzynarodowym wykorzystuję, żeby rozwiązywać problemy klientów na każdej płaszczyźnie.

Rozwiń
Jakub Wolski

Jakub Wolski

Specjalista ds. inwestycji

Na rynku finansowym jestem obecny od pięciu lat, patrząc na to gdzie znajduję się w tym momencie – w odniesieniu do tego gdzie zaczynałem swoją przygodę w tym świecie, dość łatwo odpowiedzieć mi na pytanie co tutaj robię.

Reprezentując jedną konkretną instytucję, nie ma fizycznej możliwości, aby obsłużyć klienta kompleksowo, na najkorzystniejszych warunkach. Naturalnym ograniczeniem, jest tutaj chociażby polityka narzucona przez tą instytucję. Dlatego też przestałem pracować dla jednej konkretnej, a zacząłem współpracować ze wszystkimi wiodącymi. Środowisko w którym się aktualnie znajduję stwarza mi do tego idealne warunki.

Jestem tutaj po to, aby móc świadczyć usługę finansową na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego czy mielibyśmy skupić się na uporządkowaniu obecnych spraw, czy też rozpocząć coś zupełnie nowego- będę państwu towarzyszyć od początku do końca.

Dzięki instrumentom inwestycyjnym mamy możliwość wybiec w przyszłość oraz zrobić dla siebie dziś coś, co zaowocuje w przyszłości. Kluczem do sukcesu jest tutaj dobieranie idealnego rozwiązania, które umożliwi nam zrealizowanie założonego celu. Bez względu na to czy dopiero zaczynacie swoją przygodę na tym rynku, czy też z powodzeniem inwestujecie od dłuższego czasu, ogromną przyjemnością będzie dla mnie praca dla Państwa.

Rozwiń